м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Новини

 • Як живуть і чого хочуть українські заробітчани в Польщі? 27 лютого 2021, 19:09

  Як живуть і чого хочуть українські заробітчани в Польщі?

  Польська Grupa «IMPEL» провела опитування громадян України, які проживають у Польщі. Перш за все інтерв'юерів цікавила задоволеність іноземців умовами перебування і роботи, складнощами, з якими доводиться стикатися, і планами на майбутнє. Про те, як себе почувають українські заробітчани в Польщі на початку 2021 року - в матеріалі.

  Докладніше
 • 7 способів переказу грошей із Польщі в Україну в 2019 році 12 квітня 2019, 12:43

  7 способів переказу грошей із Польщі в Україну в 2019 році

  Western Union
  Дуже простий, але водночас найдорожчий спосіб переказати гроші з Польщі в Україну. Для транзакції через Western Union не потрібно відкривати банківських рахунків, а саму операцію можна провести як онлайн, так і у відділенні. Гроші надійдуть одержувачу за декілька хвилин, а от комісія становитиме 4–15%. Зареєструватися в системі Western Union та здійснити переказ можна безпосередньо на сайті компанії.

  Докладніше
 • Інформаційна кампанія «Проти торгівлі людьми в Україні» 30 серпня 2018, 09:34

  Інформаційна кампанія «Проти торгівлі людьми в Україні»

  Голова Правління Громадської спілки «Міжнародно-інтеграційний центр», помічник - консультант народного депутата України, Олена Бунякіна зазначила, що громадяни України частково знають про існуючу проблему торгівлі людьми - трудову експлуатацію, певним чином орієнтуються в документах, які є обов'язковими для компаній з працевлаштування, але наражають себе на небезпеку працюючи нелегально заради більшого заробітку за кордоном.
  Засновник компанії з легального працевлаштування в Європі ALL WORK, Олександр Кардинал розпочав інформаційну кампанію із закликом «Свідомий перетин кордону – запорука власної безпеки», адже, вирушаючи за кордон, не завжди на українців чекають бажані умови праці та заробіток тому, що вони не подбали заздалегідь про власну безпеку, а тому стають жертвами торгівлі людьми й опиняються у трудовому рабстві. 

  Докладніше
 • Зустріч-співбесіда представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями у м. Чернігів 30 серпня 2018, 09:14

  Зустріч-співбесіда представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями у м. Чернігів

  26 липня 2018 р. у м. Чернігові у конференц-залі Парк-готель "Чернігів" відбулася чергова зустріч-співбесіда представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями стосовно працевлаштування в Польщі за сприяння компанії ALL WORK. 

  Докладніше
 • Делегація компанії з працевлаштування в Європі ALL WORK у Польщі 29 серпня 2018, 17:20

  Делегація компанії з працевлаштування в Європі ALL WORK у Польщі

  Робоча зустріч делегації компанії ALL WORK на ливарному підприємстві у польському місті Шрем

  Докладніше
Сторінка123456