м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Новини

 • ALL WORK та LycamobileUkraine розпочали спільний проект з надання послуг якісного міжнародного зв’язку виїжджаючим за кордон 26 березня 2018, 15:58

  ALL WORK та LycamobileUkraine розпочали спільний проект з надання послуг якісного міжнародного зв’язку виїжджаючим за кордон

  Найбільший міжнародний оператор мобільної віртуальної мережі компанія LycamobileUkraine, яка має вже понад 16 мільйонів користувачів, оголосила про співпрацю з компанією ALL WORK – провідним кадровим центром з працевлаштування українців в Європі.

  Докладніше
 • Україна виїжджає на заробітки до Польщі 14 лютого 2018, 12:03

  Україна виїжджає на заробітки до Польщі

  Деякі підприємства на заході України б'ють на сполох - через відтік кадрів до сусідньої Польщі вони не можуть набрати штат. В Асоціації роботодавців Львівщини закликають уряд у Києві зменшити податкове навантаження.

  Докладніше
 • Швидка допомога в Польщі 8 лютого 2018, 12:33

  Швидка допомога в Польщі

  За безпричинний виклик - штраф! Так, це вам не українська швидка, яка змушена їздити на виклик з приводу і без приводу. У Польщі такого нема. Якщо навіть вдалося "обдурити" диспетчера і бригада приїхала на виклик, а там температура і т.ін., то вам випишуть штраф.

  Докладніше
 • Перші результати змін в законодавстві щодо працевлаштування іноземців 7 лютого 2018, 11:08

  Перші результати змін в законодавстві щодо працевлаштування іноземців

  Головні труднощі виникають через подовження процесу верифікації посвідчення, збільшення кількості різних додатків до заяви. Нові принципи працевлаштування іноземців потрапили в закон завдяки змінам, які були прийняті в липні минулого року. Тепер особа, яка має документ від одного роботодавця, не може ним скористатися і приїхати до Польщі працювати для іншого. І все ж зміни мають намір навести порядок у сфері працевлаштування іноземців у Польщі. У 2017 році можна було лише припускати скільки насправді працює в Польщі іноземних працівників.

  Докладніше
 • Польський металургійний концерн шукає фахівців в Україні 2 лютого 2018, 16:29

  Польський металургійний концерн шукає фахівців в Україні

  1 лютого 2018 р. у приміщенні Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей» керівництво компанії "ALL WORK" організувало зустріч представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями, зацікавленими в отриманні високооплачуваної роботи за фахом на польських металургійних підприємствах. 

  Докладніше
Сторінка123456