м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Польські роботодавці хочуть наймати українців

12 листопада 2017, 19:43
Польські роботодавці хочуть наймати українців
Щороку зростає кількість іноземців, які живуть і працюють в Польщі. За даними опитування Business Centre Club та Міжнародної Організації з Міграції (IOM) виявилося, що майже 40% опитаних підприємців наймає працівників з-за кордону і близько 60% збирається це зробити.

Щороку зростає кількість іноземців, які живуть і працюють в Польщі. За даними опитування Business Centre Club та Міжнародної Організації з Міграції (IOM) виявилося, що майже 40% опитаних підприємців наймає працівників з-за кордону і близько 60% збирається це зробити. Головна причина, по якій роботодавці воліють найняти працівника з-за кордону, це відсутність у польських працівників необхідної кваліфікації. Так вважають 88,2% опитаних.

В середньому в опитаних компаніях число іноземних працівників становить кілька десятків людей, серед яких переважають працівники з України.

Все більше і більше компаній визнає необхідність створення дружнього середовища для іноземних співробітників та їх сімей.
Результати проведеного дослідження вже кілька років підтверджують явище підвищення інтересу підприємців до працевлаштування іноземців. В даний час, здається, вже важко уявити собі функціонування деяких галузей промисловості - таких, як, наприклад, фруктово-овочева переробка, будівництво або гастрономія - без використання праці іноземців.

 

Рейтинг: 0 / 5 - Оцінки: 0
← Попередня новинаЯк оформити Tax Free?Як оформити Tax Free? Наступна новина →Огляд ринку праці в ЛитвіОгляд ринку праці в Литві