м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Як оформити Tax Free?

12 листопада 2017, 20:07
Як оформити Tax Free?
Tax Free - це можливість отримувати грошове відшкодування частини податку на додану вартість (ПДВ), яка входить у вартість купленого за кордоном товару.

Tax Free - це можливість отримувати грошове відшкодування частини податку на додану вартість (ПДВ), яка входить у вартість купленого за кордоном товару.

Під час шопінгу в магазині необхідно отримати квитанцію Tax Free Form (інша назва - Global Refund Check). Її потрібно коректно заповнити друкованими латинськими літерами: вписати дані закордонного паспорта, суму покупки, розмір ПДВ і суму повернення. У магазині ваші покупки будуть упаковані і заклеєні спеціальною стрічкою, порушувати цілісність якої не можна.

Необхідно придбати товари на мінімальну суму в одному з магазинів, що працюють за системою Tax Free. Сума такої мінімальної покупки різниться в різних країнах - її краще заздалегідь уточнювати на сайті однієї з компаній-операторів або вам скажуть про неї в магазині.

Наприклад, в Італії іноземний покупець зобов'язаний купити товарів в одну квитанцію Tax Free Form мінімум на 154,94 євро, а в Фінляндії - всього на 40 євро (це може бути як одна річ, так і кілька). У Польщі - мінімум на 200 злотих.

При виїзді з країни на митниці необхідно отримати штамп на квитанцію Tax Free Form (Global Refund Check), пред'явивши покупки, касовий чек і паспорт. Також не варто забувати про те, що квитанція Tax Free Form має свій термін дії. В основному це 3 місяці з дати покупки. Але є й винятки, їх потрібно уточнювати на сайтах компаній-операторів. Наприклад, в Австрії взагалі немає обмежень терміну дії, а в Швейцарії - це всього 1 місяць.

Для того щоб отримати Tax Free, іноземець повинен пробути в країні не більше трьох місяців і при цьому не бути біженцем, робочим або мати дозвіл на проживання. У багатьох країнах ПДВ не обкладаються продовольчі товари, книги, тютюн. При відшкодуванні в більшості випадків мова йде про промтоварів.

І касовий чек і квитанція Tax Free Form дуже важливі, тому зберігайте їх до моменту повернення на батьківщину. Гроші можна отримати готівкою в офіційних офісах Tax Free або в банках, які працюють з даними системами.

Також можна відправити гроші з чека на свій банківський рахунок або поштовим переказом, вказавши заздалегідь свої координати.

Рейтинг: 0 / 5 - Оцінки: 0