м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Зустріч-співбесіда представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями у м. Чернігів

30 серпня 2018, 09:14
Зустріч-співбесіда представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями у м. Чернігів
На зустрічі-співбесіді в Чернігові у конференц-залі Парк-готель "Чернігів" були присутні зварювальники, стропальник, ковалі-штампувальники на молотах та пресах, формувальники, слюсарі та електромонтери.

26 липня 2018 р. у м. Чернігові у конференц-залі Парк-готель "Чернігів" відбулася чергова зустріч-співбесіда представників польського металургійного концерну з українськими фахівцями стосовно працевлаштування в Польщі. На зустрічі були присутні зварювальники, стропальник, ковалі-штампувальники на молотах та пресах, формувальники, слюсарі та електромонтери. Усі присутні змогли детальніше дізнатися про польські підприємства, вимоги до працівників, умови праці, заробітню плату та соціальні гарантії для українських працівників на території Польщі. Кандидати вели жваве обговорення та задавали питання та проходили співбесіду. 

Обирайте перевірених роботодавців для легального працевлаштування в Польщі! Звертайте увагу при працевлаштуванні на посаду фахівців стосовно можливості підвищення кваліфікації за кордоном та сертифікації європейського рівня!
Організатор зустрічі-співбесіди в Україні - компанія з леального працевлаштування за кордоном ALL WORK.
https://allwork.com.ua

Рейтинг: 5.00 / 5 - Оцінки: 1