м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Працівники продукції TOYOTA Motor Manufacturing Poland

Працівники продукції TOYOTA Motor Manufacturing Poland

УВАГА!
Кожен кандидат спочатку проходить навчання на свою посаду, відповідно до розподілу по робочих місцях (Centrum Szkolen) .Обученіе проводить ТРЕНЕР.Длітся навчання близько місяця, але оплачується згідно із законодавством, як повний робочий день (місяць).
✔️Требованія до кандидатів: готовність вчитися, мотівація.Необходімо пройти не складний тест на логіку і моторику рук, а також співбесіду (результат через 7-10 днів).

❗️Тест полягає в перевірці мануальних здібностей і логіки (його необхідно проходити у Львові, або Запоріжжя (займає 1:00)).

TOYOTA Wałbrzych

https://youtu.be/PCoGyh16cfQ

https://youtu.be/ujc9zbbV0EE

https://www.youtube.com/watch?v=NASCTQk8OK0

Запрошуємо на роботу в міжнародній фірмі TOYOTA Motor Manufacturing Poland зі стабільною позицією на світовому ринку.

Робота мінімум на 18 місяців, без перерви, але у Вас є можливість брати оплачувану відпустку. Два дні відпустки за кожен відпрацьований місяць. Робимо всі необхідні документи для тривалого легального перебування та роботи - спочатку віза на 6 місяців.

Вакансія для чоловіків і сімейних пар.
Посада - молодший працівник продукції;
Місце роботи - місто Wałbrzych (80 км від міста Wrocław «Мегаполіс»);
Потрібні - працівники, які мають робочу візу від 4-х місяців, зацікавлені в довгостроковому співробітництві, а саме: виготовлення карти тимчасової посвідки на проживання «Karta Pobytu».
Обов'язки - робота на виробництві двигунів, коробок передач, робота на виробничій лінії, обслуговування верстатів, контроль якості, монтаж;

Є різні відділи, а саме: SILNIKI (монтаж двигунів і обробка (консервація)); SKRZYNIE BIEGÓW (монтаж коробок передач і обробка (консервація)); ODLEWNIA (ливарний цех, в цьому відділі відливають деталі за допомогою різних форм, процес автоматизований); HYBRYDY (монтаж двигунів-гібридів (електротязі + двигун внутрішнього згоряння)); KUŹNIA. Більш детальна інформація буде надана на тестах фахівцями компанії Toyota.

Заробітня плата -
☑️основная ставка 3400 zł. брутто / місяць;
☑️премія за відвідування 200 zł. брутто / місяць (виплачується у випадках якщо працівник не мав лікарняного, або необґрунтованого відсутності);
☑️премія за якість і безпеку праці 480zł. брутто / один раз в 3 місяці;
☑️ бонус для людей, які опрацюють 18 місячний договір до кінця (200 zł. / Міс. Всього 3600 zł. Брутто, виплачується по закінченню контракту).

Тип контракту - тимчасовий трудовий договір (Umowa o pracę tymczasowa), тобто Ви маєте право на оплачувану відпустку; Надбавка за роботу в надурочний час і лікарняних.
Житло - Безкоштовне (якщо є бажання жити окремо, то підприємство покриває частину витрат на оренду житла-500 zl.)
Графік роботи - 3 зміни з понеділка по п'ятницю. Є можливість працювати понаднормово, в разі виробничої необхідності (якщо зупиняється лінія при аварії і / або відбувається вимушена затримка на зміні, збільшується кількість понаднормових годин на виробництві).
Перерви на прикладі роботи в 1 зміни:06: 00-08: 00 (7 хвилин перерву) 08: 07-10: 00 (20 хвилин перерву) 10: 20-12: 00 (8 хвилин перерву)
Toyota забезпечує - Частково оплачує ціну обіду (суп + друга страва) в їдальні: 5,5зл.Проезд до роботи: міським транспортом, рахунок проїзного квитка на місяць до 90-100 злотих.Бесплатний кави, чай, молоко, цукор на заводе.Фірменная робочий одяг, а також її прання і в разі необхідності ремонт. *

НА ТЕРИТОРІЇ ЗАВОДУ ЗНАХОДИТЬСЯ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР (гімнастичний зал, тренажерний зал і японська сауна офуро). Доступ до даних об'єктів надається безкоштовно для співробітників, і їх сімей.

Клієнти - виробники автомобілів TOYOTA в Англії, Франції, Туреччини, Японії.

Робочий календар -
Застосовуємо польський календар праці, враховуючи свята і відпустки. Працівники можуть використовувати відпустку згідно з календарним планом і за згодою керівника.

Рейтинг: 4.75 / 5 - Оцінки: 2

Заявка на працевлаштування

Відправити ›