м. Київ, вул. Івана Виговського, 1/9, офіс 7, +38 098 134-11-33, +38 095 134-11-33, +38 093 134-11-33, recruiting@allwork.ua

Працівники на виробництво віконних та дверних систем

Працівники на виробництво віконних та дверних систем

Назва - GU Polska Sp. z oo
Адреса- Wichrowa 26, 60-449 Poznań.
Сайт - https://www.gu.com/en/DE.html

Презентація - https://youtu.be/36S5qzxyp6g

Стать - чоловіки.

Необхідні документи- віза, біометрія повна без використаних днів протягом 9 попередніх місяців.
Дата приїзду - за погодженням.
Сфера діяльності- Група GU є одним з провідних світових постачальників віконних і дверних систем, а також автоматичних входів і систем управління будівлями. До складу групи протягом багатьох років входять наступні бренди: BKS, Ferco і GU Automatic. Розробляючи і впроваджуючи нові ідеї протягом більше 100 років відповідно до принципу «Перевага систем», група розробила інноваційні рішення, функціонально і технічно адаптовані до індивідуальних потреб кожного клієнта.

Функціональні обов'язки на робочому місці-
Виробництво віконних і дверних систем, комплектуючих, автоматичних замків, а також автоматичних входів і систем управління будівлями на різноманітних автоматичних верстатах з ЧПУ, Контроль якості, маркування відповідно до специфікації, Упаковка, Підтримка порядку на робочому місці.

Від співробітників очікуємо:
Досвід не потрібно, всьому навчать на місці, швидко навчатися, досвід на виробництві вітаються.

Ми пропонуємо:
Стабільна зайнятість на підставі трудового договору UMOWA ZLECENIA, Приваблива заробітна плата, Організаційна культура, заснована на взаємній повазі, відкритості та доверіі.Курси підвищення кваліфікаціі.Возможность освоїти нову високооплачувану професію.
Ставка - 14,00 злотих нетто, людям віком до 26 років 15,00 злотих нетто.
Зарплата- від 210-240 годин злотих на місяць.
Графік роботи- від 12 годин смена.Проізводственная необхідність може передбачати роботу додаткові робочі години, робочі суботи та неділі.
Робочий одяг - безкоштовно.
Мед. Огляд - безкоштовно.
Житло  - безкоштовно, 200 zl комунальні послуги. Житло дуже гарне, від 1 до 4 осіб в кімнаті.
Проїзд - в основному в пішої доступності, в разі необхідності можна придбати проїзний квиток на місяць на громадський транспорт.
Харчування- за рахунок працівника, на підприємстві є їдальня, де можна розігріти принесену з собою їжу. По всій їдальні стоять автомати з кавою, чаєм, напоями, і різноманітними бутербродами.

Рейтинг: 5.00 / 5 - Оцінки: 1

Заявка на працевлаштування

Відправити ›